Monday, January 23, 2012

25 января 2012 - Всеукраинская акция в защиту животных/ Kiev, action in defence of animals

Обращаемся ко всем, кому небезразлична судьба невинных животных!

В Украине под предлогом Евро-2012 массово уничтожают бездомных животных варварскими методами. Часто используют отраву, от которой гибнут и домашние любимцы.

Мы не можем больше молча наблюдать за нечеловеческой жестокостью украинских коммунальщиков и так называемых "догхантеров", примеры которой шокировали весь мир.

Поэтому 25 января мы выйдем на акцию и потребуем от Кабинета министров Украины прекратить геноцид животных.
Всеукраинская акция состоится в среду, 25 января 2012 года, с 9:30 до 11:00 перед кабинетом министров Украины, Киев, ул. Грушевского 12/2.
Пожалуйста, у кого есть такая возможность, поддержите эту акцию.

Наші вимоги:

1. Видати розпорядження КМУ про негайне припинення фізичного внищення тварин комунальними службами.

2. Змінити склад робочої групи при Мінистерстві екології щодо розроблення нормативно-правової бази для реалізації вимог Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» та вивести з її складу осіб, які є представниками руху "зоореалістів", що має на меті вбивство тварин, в тому числі - власника фірми "Крот", яка виробляє засоби вбивства.

3. Забов"язати правоохоронні органи розслідувати діяльність догхантерів, що координують свої дії на сайті http://vreditelyam.net/ та покарати винних у винищенні тварин.

4. Прибрати з проекту Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про захист тварин від жорстокого поводження”, розробленого робочою групою при Мінистерсті екології, норму про можливість евтаназії тварин за 5 днів після відлову.

5. Змінити підхід до вирішення проблеми безпритульних тварин, використовуючи європейський досвід, а саме - забрати цю функцію від комунальних підприємств, які не зацікавлені в тому, щоб зменьшувати кількість безпритульних тварин гуманним шляхом, та передати її громадським організаціям із захисту тварин. Саме із ними міська влада має підписувати угоди на виконання певних робіт- відлов тварин, утримання їх у притулку, тощо.

Приходьте на акцію та приводьте своїх чотирилапих друзів. Вони хочуть жити й любити! Зупинимо вбивства живих істот, що мають таке ж право на життя, як і ми.

источник: эл. рассылка, facebook

**
Бездомные животные – как и когда наконец будет решаться этот вопрос?
Есть ли эпидемия бешенства в Киеве? Или случаи с заболеваниями животных созданы искусственно?
Все эти и не только эти вопросы обсуждали участники Киевского форума.
Много из сказанного актуально для других городов и будет интересно всем, кому не безразлична судьба бездомных животных.
Посмотреть видеозапись программы (русс., укр. языки)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...