Thursday, January 26, 2012

euronews: Україна, знищення безпритульних котів та собак/Waifs and strays in Ukraine

Захисники тварин: Євро-2012 – не привід для вбивств | euronews, Спорт

Десятки захисників прав тварин влаштували демонстрацію протесту під вікнами Кабінету Міністрів України. Вони вимагають від уряду країни зупинити знищення безпритульних котів та собак. Мітингувальники заявляють, що влада чотирьох міст, що прийматимуть Євро 2012, таким радикальним способом вирішує проблему з безхатніми тваринами.

“Сьогодні ми протестуємо проти вбивства безпритульних тварин, які відбуваються в містах Євро-2012. Тому ми принесли такі символічні закривавлені м‘ячі, які символізують ці негуманні вбивства,” – заявив один з активістів.

Протестувальники вимагали, щоб влада припинила вбивство тварин, а натомість виділила кошти на будівництво притулків для них.

“Сьогоднішня акція спрямована на те, щоби підштовхнути владу до розв‘язання питання гуманними методами. Україна й так має надто негативний імідж, а з наближенням Євро 2012 цей імідж тільки погіршується,” – каже протестувальниця.

Футбольний чемпіонат Європи відбудеться цього літа. Матчі турніру прийматимуть чотири польських та чотири українських міста: Донецьк, Харків, Київ та Львів.

См. видеосюжет на вебсайте euronews (укр. мова)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...